O FIRMIE

Jesteś tutaj: Strona główna

Firma PHU "MC-TRANS" jest przedsiębiorstwem transportowo- usługowym, istniejącym na rynku od 1988 roku. Oferujemy transport międzynarodowy oraz krajowy.

Dzięki wykwalifikowanym personelowi oferujemy fachową współpracę w zakresie usług transportowych na terenie kraju oraz Unii Europejskiej. Specjalizujemy się jednak w transporcie towarów z Polski do Holandii, Belgii, Francji, Wielkiej Brytanii.

Firma PHU "MC-TRANS" jest przedsiębiorstwem transportowo- usługowym,istniejącym na rynku od 1988 roku. Oferujemy transport międzynarodowy oraz krajowy.

Szczególną uwagę przykładamy do jakości świadczonych usług według potrzeb indywidualnego klienta. Kładziemy nacisk na dbałość o jego wizerunek, bezpieczeństwo, terminowość dostaw, szczegółową informację na temat przebiegu transportu i sprawny przepływ dokumentów. Wozimy towary uniwersalne oraz towary wymagające temperatury kontrolowanej w samochodach typu chłodnia.

Nasza flota pojazdów wyposażona w system satelitarnego śledzenia pojazdów. Towary przewozowe przez nas objęte są ubezpieczeniem odpowiedzialności cywilnej przewoźnika do wysokości 1270 000,00 EURO sumy gwarancyjnej.

Wszystko gwarantuje wysoki poziom bezpieczeństwa przewożonych przez nas ładunków.